^ Back to Top
facebook

Studio Urody Relax

ul. Bolesława Krzywoustego 320 Wrocław

tel./fax: 71 345 64 26

Salon fryzjerski:

Pn.-Pt. 9-20, Sob. 8-15

Solarium, Body Space, Sauna:

Pn.-Pt. 9-21, Sob. 8-20

 

 

 

 

 

 

 

Body Space

Twoja skóra zostanie skutecznie oczyszczona, a cellulit zredukowany dzięki zabiegom spowalnia proces starzenia i dochodzi do podwyższenia odporności organizmu, gładsza skóra i organizm oczyszczony z toksyn, zabiegi z zastosowaniem nowoczesnych i bezpiecznych metod.

To wyjątkowo prosty i skuteczny sposób na spalenie kalorii i redukcję tkanki tłuszczowej – przyjemne odchudzanie, pamiętaj Wymagana jest rezerwacja telefoniczna (71 345 64 26) lub osobista.
Niezbędne wyposażenie podczas korzystania z usług:
– sauna: ręcznik i klapki,
– Body Space: ręcznik, obuwie na zmianę,
Każda wizyta trwa 30 minut,
Godziny otwarcia:
– poniedziałek-piątek: od 9:00 do 21:00,
– sobota: od 9:00 do 20:00,
Przeciwwskazania do zabiegu Body Space: nadciśnienie, choroby serca i układu krążenia, ciąża, miesiączka, żylaki,
Przeciwwskazania do korzystania z sauny Infrared: choroby układu krążenia, pierwszy miesiąc po operacji lub zabiegu, ciąża, menstruacja, wszelkiego rodzaju implanty chirurgiczne,
Dla pewności przed planowaną wizytą skonsultuj się z lekarzem.

Trening w Podciśnieniu.
Cellulit to nieestetyczne grudki tłuszczu pod skórą. Za jego powstawanie odpowiedzialnych jest kilka czynników mikrokrążenie, układ limfatyczny, brak ruchu oraz brak regularnych ćwiczeń fizycznych, błędna dieta, stres, predyspozycje genetyczne i brak równowagi hormonalnej. Dlatego problem z cellulitem mają nawet bardzo młode i szczupłe dziewczyny. Cellulit najczęściej atakuje kobiety w okresie dojrzewania w ciąży i przed menopauzą. Do powstania skórki pomarańczowe przyczynia się żeński hormon estrogen ( jego zbyt wysoki poziom) ponieważ odpowiedzialny jest za magazynowanie tłuszczów i wody w organizmie. Od tej dysproporcji zaczyna się łańcuch reakcji, którego efektem są grudki i nierówności na udach pośladkach i brzuchu. Aby się pozbyć tych niedoskonałości organizm musi spalić zbędną tkankę tłuszczową.
Body space składa się z urządzenia treningowego typu bieżnia umieszczonego wewnątrz kapsuły oraz pompy wytwarzającej podciśnienie. Urządzenie ma postać monolitycznej konstrukcji otwartej od góry, wyposażonej szczelnie zamykane drzwi od tyłu. Górny otwór zakończony jest kołnierzem. Osoba ćwicząca nakłada na siebie pas uszczelniający na wysokości dolnej partii żeber, następnie wchodzi do kapsuły i zamykane są szczelnie drzwi. Na kołnierz kapsuły nakładana jest tzw. spódniczka co powoduje, że dolna partia ciała znajduje się w przestrzeni odizolowanej od otoczenia gdzie poddawana jest na przemian działaniu ciśnienia ujemnego (podciśnienia) i dodatniego (ciśnienia atmosferycznego). Zarówno urządzenie treningowe jak i umieszczona wewnątrz kapsuły pompa podciśnieniowa posiadają układy sterowania. Sterowanie odbywa się poprzez panele kontrolne znajdujące się w górnym rejonie kapsuły. W trakcie treningu jest możliwość regulacji intensywności ćwiczeń jak również regulacji ciśnienia panującego w komorze kapsuły. Z paneli kontrolnych odczytuje się następujące informacje: o wysokości pulsu, spalonych kalorii, obciążenia urządzenie, przebytego dystansu oraz czasu trwania treningu. Równolegle z terapią próżniową odbywa się trening na bieżni, któremu z łatwością podoła nawet osoba unikając aktywności fizycznej.
Zupełnie nowa metoda zwalczania tej dolegliwości przy pomocy urządzenia BODY SPACE jest obecnie najbardziej skuteczną i daje pewność całkowitego sukcesu pod warunkiem poddania się odpowiedniej ilości zabiegów (zależnie od stopnia zaawansowania cellulitu) zaleca się od dwunastu do dwudziestu zabiegów w jednej serii. Według badań naukowych efekty po 20 zabiegach utrzymują się przez wiele miesięcy. Wynikiem ćwiczeń jest to, że tracimy zbędną tkankę tłuszczową z okolic ud, bioder, pośladków a zyskujemy:
likwidację cellulitu,
poprawę wyglądu skóry,
polepszenie kondycji i sprawności fizycznej,
lepsze samopoczucie,
utratę wagi ciała.

Body-Space to nowoczesna metoda wspomagająca:
» spalanie tkanki tłuszczowej
» eliminację cellulitu
» spadek wagi ciała
» modelowanie sylwetki

Pięknie wymodelowana sylwetka i perfekcyjnie gładkie ciało to marzenie wielu osób. Mimo stosowania diet i wykonywania uciążliwych ćwiczeń rzadko udaje się pozbyć tłuszcz z miejsc, w których chcemy.
Kapsuła Body-Space

To kapsuła, w której szczelnie zamknięta dolna część ciała poddawana jest na przemian działaniu ciśnienia ujemnego (podciśnienia) i ciśnienia dodatniego (ciśnienia atmosferycznego). Parametry urządzenia sterowane są komputerowo oraz dobierane indywidualnie dla każdego klienta.

Poddawanie się ćwiczeniom na urządzeniu Body-Space likwiduje podstawowe przyczyny powstawania cellulitu - źle ukrwioną i słabą skórę oraz podskórną tkankę łączną. Stosowanie podciśnienia jednocześnie z wysiłkiem fizycznym na ergometrze powoduje przyspieszenie krążenia i jest gwarantem spalania tkanki tłuszczowej z "trudnych okolic", ponieważ tłuszcz zostaje spalony tylko przez aktywną pracę mięśni.

Body Space zostało stworzone z myślą nie tylko o problemach kobiet, ale też mężczyzn, którzy dzięki ćwiczeniom na Body Spacezyskują poprawę kondycji fizycznej, rozbudowanie i trenowanie mięśni oraz poprawę ukrwienia organizmu, a szczególnie dolnych partii ciała, co pozytywnie wpływa nie tylko na wygląd skóry, ale również na kondycję seksualną.

Trening Body Space zapewnia nam nie tylko poprawę wyglądu ciała i skóry, ale też relaks i dawkę energii, które sprzyjają naszemu samopoczuciu.

Ta zupełnie nowa metoda zwalczania dolegliwości cellulitu i nadmiernej tkanki tłuszczowej przy pomocy urządzeń Body Space jest obecnie najbardziej skuteczna i daje pewność całkowitego sukcesu pod warunkiem poddania się odpowiedniej ilości zabiegów. Zaleca się od 12 do 20 zabiegów w jednej serii. Efekty po 20 zabiegach utrzymują się przez wiele miesięcy, a my tracimy zbędną tkankę tłuszczową z okolic ud, brzucha i pośladków i zyskujemy smuklejszą sylwetkę, wzmocnienie mięśni oraz jędrną i bardziej elastyczną skórę.

Wskazania:
» likwiduje cellulit
» ujędrnia i wygładza skórę
» utrata wagi ciała
» polepsza kondycje i sprawność fizyczną
» lepsze samo poczucie
» poprawa cyrkulacji krwi i limfy
» wzrost przemiany materii

4 razy w tygodniu po 30 minut daje najbardziej pożądany efekt.